Постпред США в ООН Хейлі: втручання РФ у вибори в інших країнах — військові дії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що втручання іншої держави в американські вибори рівнозначне «військовим діям» і що для Росії таке втручання стало стандартною тактикою.

«Коли країна може втрутитися у вибори в іншій країні, це військові дії. Це дійсно так, тому що ви намагаєтеся похитнути демократію, підміняючи волю народу поширенням неправдивої інформації», - цитує слова Хейлі, сказані в четвер на форумі в Інституті Джорджа Буша в Нью-Йорку, Голос Америки.

«І це відбувається не тільки тут. Подивіться на Францію та інші країни. Вони роблять це всюди, - продовжила вона. - Це їх нова улюблена зброя. І ми повинні впоратися з цим».

Хейлі і інші представники адміністрації Трампа, на відміну від американського президента, без коливань покладають провину на Кремль.

Втручання в американські вибори 2016 року проходило за тією ж схемою, що і кампанії Кремля, покликані вплинути на результати виборів по всій Європі, в тому числі в країнах Балтії, Україні, а недавно і у Франції, де кандидат-центрист Еммануель Макрон здобув перемогу над ультраправою популісткою Марін Ле Пен.

За словами Хейлі, американська розвідка «не покладаючи рук веде роботу» в сфері боротьби з кіберзагрозами.

Колишній президент Джордж Буш-молодший, який також виступив на цьому заході, висловив занепокоєння з приводу російського втручання, заявивши, що «російський уряд поставив перед собою завдання налаштовувати американців один проти одного».

«Іноземну агресію, в тому числі кібератаки, дезінформацію і фінансовий вплив, не можна недооцінювати і не можна терпіти», - додав він.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com