Права рука Порошенка Кононенко засіває 94-й округ на Київщині, — Чесно

|
Версия для печатиВерсия для печати

Заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко після обрання на посаду очільника обласного осередку партії активізував свою діяльність на Київщині, зокрема на території, яка належить до 94-го округу. Наразі цей округ у Верховній Раді представляє нардеп від “Нарфронта” Віктор Романюк.

Про це твердять аналітики проекту ЧЕСНО, які проаналізували медійну активіність Ігоря Кононенка у соцмережах і на сайті партії. Загальновідомо, що Ігор Кононенко є близьким товаришем ще з часів служби в армії з діючим президентом. 

До 94-го округу входять міста Васильків, Обухів та, відповідно, два райони – Васильківський та Обухівський.

Сам Кононенко в коментарі Громадському руху ЧЕСНО заявив, що він як голова партійної організації Київської області працює в усій Київській області, а тому мовляв для нього важлива робота і в решті районів Київщини і він також працює й у Городнянському, Бориспільському та в інших районах. 

Громадський рух ЧЕСНО проаналізував активність Ігоря Кононенка в соцмережі, на веб-сайтах “Блоку Петра Порошенка” та київського осередку партії.

Із грудня 2016 року й до сьогодні у фейсбуці Ігоря Кононенка розміщено лише 39 дописів. З-поміж них 12 публікацій стосувалися території Обухівського та Васильківського районів, які входять до одномандатного округу №94. Згадок про інші райони Київської області на сторінці Ігоря Кононенка немає.

На сайтах БПП і БПП Київщини експертам не вдалося відшукати новини про візити Кононенка до інших районів Київщини.

Наразі нардепом від округу №94 є Віктор Романюк, представник “Народного фронту”. На виборах 2014 року за нього проголосували 25 989 виборців (32%). Загальна кількість виборців, занесених до списку, становила 152 173 осіб.

Президент йому сказав готувати “запасний” аеродром, бо занадто засхематозився”, – писав Романюк у коментарях під публікацією Громадського руху ЧЕСНО.

Слід звернути увагу, що на виборах 2012 року цей 94-й та ще чотири округи з-поміж 225 були спірними й ЦВК так і не змогла визначити результат. 

«Аргумент»


 В тему:

 Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит

 Як Порошенко, Луценко і Ко намагаліся закрити справу проти вбивць активістів Майдану

Игорь Кононенко кончит, как бандит


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com