Президент, секретар РНБО, голова МВС та ще купа чиновників попіарились в Нових Санжарах за державний кошт


Президент Володимир Зеленський, секретар РНБО Олексій Данілов та гловний санлікар України Віктор Ляшко приїхали у Нові Санжари на Полтавщині, де 5 березня закінчився 14-денний термін обсервації евакуйованих з Китаю громадян.
Президент подякував Нацгвардії та окремо міністру МВС за забезпечення правопорядку у селищі, а також ексміністру охорони здоров’я Зоряні Скалецькій.
Зеленський обійняв Скалецьку і подарував їй квіти, заявивши, що віруса не боїться.
Станом на 4 березня, за результатами лабораторних досліджень, у жодного громадянина, який перебуває в обсервації в санаторії Нові Санжари, не виявлено ані випадків захворювання на Covid-19, ані підозр на нього.
45 українців та 27 іноземних громадян з Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Сальвадору, Казахстану, Ізраїлю, Чорногорії, Панами були доставлені до України 20 лютого літаком авіакомпанії Sky Up з міста Ухань провінції Хубей Китайської Народної Республіки. Їх розмістили в обсервації у медичному центрі Нацгвардії в селищі Нові Санжари Полтавської області на двотижневий карантин. Загалом на обсервації перебувало 94 людини - включно з екіпажем та супроводжуючими особами.
20 лютого до громадян в обсервації на двотижневий карантин приєдналася тодішній міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.
Згідно з даними Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса, станом на 5 березня у світі зафіксовано 95425 випадків зараження на коронавірус, померло вже 3286, одужали - 53299 осіб.
В Україні 3 березня зафіксовано один випадок Covid-19, у м.Чернівцях.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости
- 20:00
- У вівторок мокрий сніг на півночі і в центрі України, дощі на півдні (МАПА)
- 19:15
- Росію видворили з експертної групи по місячній програмі
- 18:09
- Лід зникає на Землі шаленими темпами
- 18:01
- Тарифні протести пройшли у Запоріжжі, Житомирі та Вінниці
- 17:22
- Обвинувачений у справі розстрілу правоохоронців у Княжичах отримав керівну посаду в поліції Києва
- 16:22
- Єврокомісія запропонувала оновлені правила для в’їзду в ЄС через нові штами коронавірусу
- 15:39
- Хроніка ООС на 25 січня: поранення зазнав один український військовий
- 14:01
- Колишній 1-й заступник голови СБУ Нескоромний переховується від колег, йому виписали підозру в замаху на вбивство
- 13:02
- Приватбанк виграв у структур Коломойського справу щодо 250 АЗС
- 12:46
- Моряки протестують в Одесі та ще кількох містах:чиновники замордували їх поборами
Важно
Как эффективно контролировать местную власть
Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.