Прокуратура Криму оголосила 2 підозри зрадниці Поклонській

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Наталії Поклонській, яка після російської анексії Криму очолила підконтрольну Кремлеві "прокуратуру Криму", а пізніше стала депутатом російської Держдуми, прокуратура АРК оголосила дві підозри за кількома статтями. Про це інформує видання "Крим.Реалії" з посиланням на прес-службу прокуратури Криму.

Поклонській оголошено підозру за ч.1 ст. 255 Кримінального кодексу України – "створення злочинної організації".

Вказується, що Поклонська і ряд інших осіб, в тому числі російський "глава Криму" Сергій Аксьонов і російський "спікер кримського парламенту" Володимир Константінов створили злочинну організацію "з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів на території Автономної Республіки Крим, а також брали участь в ній".

Підозра також оголошена по ч. 3 ст. 146 – "незаконне позбавлення волі або викрадення людини". Йдеться про "справу кримських терористів", за яким у 2014 році у окупованому Криму було затримано і потім засуджено в Росії кримчан Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Олексія Чирнія.

Також Поклонська підозрюється прокуратурою АРК в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 438 – "порушення законів і звичаїв війни".

"У підозрі є два епізоди, які інкримінуються як військовий злочин. Представляючи окупаційну владу, Поклонська брала участь у забороні Меджлісу кримськотатарського народу, а також причетна до незаконного переслідування учасників мітингу 26 лютого 2014 року", – зазначили у прокуратурі.

Крім того, Поклонська фігурує в ряді українських розслідувань, за якими їй не висувалися підозри. Зокрема, за даними прокуратури, мова йде про блокування доступу до сайту "Крим.Реалії" на території окупованого півострова і в Росії, що кваліфікується, як "перешкоджання законній професійній діяльності журналістів".

Також у прокуратурі АРК вказують на участь Поклонської у виборах до Держдуми Росії в якості кандидата від анексованого Криму, чим вона "завдала шкоди суверенітету України". Ознаки даного злочину кваліфікуються за ч.1 ст.111 КК України – "державна зрада".

Нагадаємо, напередодні Мінветеранів заявило, що правоохоронні органи повинні дати оцінку інтерв'ю Дмитра Гордона з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним. На початку травня Гордон узяв інтерв'ю в експрокурора анексованого Криму, депутатки Держдуми Росії Наталії Поклонської, яка перебуває в розшуку за чотирма статтями Кримінального кодексу України.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]