Ракета «Союз» заглохла в польоті після старту. Екіпаж аварійно катапультовано

|
Версия для печатиВерсия для печати

Незабаром після старту з космодрому Байконур в Казахстані російської ракети-носія Союз-ФГ, яка повинна була вивести на орбіту корабель Союз МС-10 з двома членами екіпажу для МКС, на прискорювачі другого ступеня сталося аварійне відключення двигунів.

Інцидент стався, судячи з розмов в трансляції запуску, відразу після відділення першого ступеня на висоті приблизно 90-100 км. Вибуху або руйнування конструкцій не було - просто перестав функціонувати один з вузлів, пишуть російські ЗМІ.

Члени екіпажу повідомили, що досягли стану невагомості, проте корабель вийшов на балістичну траєкторію, через що їм довелося здійснити аварійне приземлення при підвищених перевантаженнях. Про те, що воно відбулося, в 12:23 дня повідомила прес-служба Роскосмосу.

"Екіпаж корабля живий і вийшов на зв'язок", - відзначили там.

На місце вилетіли вертольоти рятувальників.

Незабаром після повідомлення про аварію в трансляції залишилося лише відео з центру управління польотами в Х'юстоні, яке не супроводжувалося коментарями. Як підтвердила незабаром після інциденту коментатор з NASA, корабель не долетить до Міжнародної космічної станції, а спусковий апарат зробить аварійну посадку.

 На борту корабля - члени тепер уже зірваної експедиції МКС-57/58: американський астронавт Нік Хейг і росіянин Алєксєй Овчінін.

«Аргумент»


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]