Режисер фільму про Стуса пообіцяв дозняти сцену про Медведчука найближчим часом

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

Сцену суду над українським письменником і дисидентом Василем Стусом, де фігурував його адвокат Віктор Медведчук, дознімуть найближчим часом.

Про це Громадському радіо повідомив режисер фільму Роман Бровко.

 

«Це наше загальне рішення групи. Ми розуміємо зараз суспільне невдоволення, котре вийшло в цій ситуації. Оскільки ми знімаємо кіно на широку аудиторію, то, звісно, маємо врахувувати думку цієї аудиторії та йти їй назустріч», — сказав режисер.

За його словами, команда готова до критики і такого рішення. «Критика буде в будь-якому випадку, що б ми не робили. Ми вже багато вислухали в свій бік», — сказав він. 

ЧитайтеВасилий Стус: без шансов на защиту. Почему Виктор Медведчук - соучастник убийства поэта

Нагадаємо, сьогодні прем’єр-мінстр України Володимир Гройсман доручив Держкіно та Мінкульту перевірити фільм «Стус».

За словами Голови Державного агенства України з питань кіно Пилипа Іллєнко, Держкіно вже розпочало перевірку фільму «Стус», на виробництво якого виділяло гроші. Він звертає увагу на те, що автори фільму вирізали сцени з Медведчуком після того, як отримали державні гроші. «У сценарії, який виграв конкурс і отримав державне фінансування, сцени з адвокатом Василя Стуса були присутні та займали значне місце за обсягом і змістом. Якщо ці сцени з фільму зникнуть, то постане питання, що такий фільм буде не відповідати тій концепції, яка отримала підтримку і державне фінансування. Ніякі зміни в сценарії автори і продюсери фільму з Держкіно не погоджували, і до Держкіно з цього приводу не зверталися», — розповів він. 

Вчора актор Геннадій Попенко написав у Facebook, що з фільму «Стус» вирізали сцену фінального судового засідання над дисидентом, де його захищав Віктор Медведчук. За його інформацією, це сталося нібито через дзвінки з адміністрації Медведчука до творчого колективу фільму з вимогою прибрати всі згадки про нього.

За словами режисера фільму Романа Бровка, з фільму довелося прибрати не тільки цю сцену, а й близько 20 інших. Це пов’язано з побажаннями рідних Стуса, хронометражем та юридичними тонкощами, сказав режисер.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com