Російські апарати ШВЛ, які потрапили в США, не пройшли жодної перевірки

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Російські апарати штучної вентиляції легень, які призвели до смерті пацієнтів у Росії внаслідок загоряння, не були схвалені органами охорони здоров'я США до того, як ця модель потрапила в клініки Нью-Йорка і Нью-Джерсі в розпал спалаху коронавірусу, пише Reuters.

45 вентиляторів Aventa-M були відправлені до Сполучених Штатів після того, як президент США Дональд Трамп і президент Росії Владімір Путін обговорили їх поставку 30 березня по телефону. Устаткування було отримано співробітниками Федерального агентства з надзвичайних ситуацій (FEMA) в Нью-Йорку 1 квітня.

Кремль і Держдепартамент США вітали цей факт як приклад співробітництва в боротьбі зі спільним ворогом, зазначає Mind.ua.

Щоб допомогти впоратися з пандемією COVID-19, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США ввело надзвичайний протокол, що дозволяв розподілити апарати без рутинного процесу затвердження регуляторами.

Російські апарати, проте, навіть не отримали цього прискореного дозволу на екстрене використання, перед тим як потрапили в клініки Нью-Йорка і Нью-Джерсі.

Представник органу охорони здоров'я Нью-Джерсі заявив агентству, що для вентиляторів Aventa-M потрібна електрична напруга, несумісна з тією, яка використовується в США.

«У цьому випадку контроль з боку FDA був визнаний неактуальним, – сказав Майкл Каром, директор з досліджень в сфері охорони здоров'я. – Тут у нас дикий, дикий Захід, коли Трамп виходить на вулицю і веде переговори про укладення угод з іншими країнами без координації з експертами у сфері охорони здоров'я».

Нагадаємо, США вилучили російські апарати ШВЛ із своїх клінік після пожеж в лікарнях РФ, через які загинуло 6 людей.

Також повідомлялося, що британські лікарі попередили про смертельну небезпеку китайських апаратів ШВЛ, які можуть завдати шкоди пацієнтам.

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com