Російські банки готуються до відключення від SWIFT, — Reuters

|
Версия для печатиВерсия для печати

Низка найбільших банків Росії тестують механізм ухилення від ймовірних санкцій, які США можуть запровадити проти фінансового сектору РФ, зокрема відключення від системи SWIFT та заборону на розрахунки валютою.

Так, банки напрацьовують систему розрахунку валютою через рахунки, які російські банки відкривають в інших банках, що працюють в РФ, повідомляє Reuters. Така система допоможе найбільшим банкам Росії підтримувати розрахунки американськими доларами та використовувати систему SWIFT навіть у випадку, якщо це заборонять санкції США.

За інформацією Reuters, до запровадження американських санкцій наразі готують «Сбербанк», «ВТБ» та «Газпромбанк». Вони розраховують, що санкції США оминуть щонайменше один з банків, що дасть змогу решті підтримувати валютні розрахунки своїх клієнтів.

Ще один варіант ухилення від американських санкцій полягає в тому, що центральний банк РФ надаватиме не підсанкційному банку долари та іноземну валюту, а він передаватиме її тим банкам, проти яких США запровадять санкції.

Нагадаємо, що система SWIFT — це міжнародна міжбанківська система обміну банківською інформацією та здійснення грошових переказів між банками з різних країн світу.

Раніше у Росії заявляли, що почнуть зменшувати розрахунки у доларах через побоювання запровадження санкцій США.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com