Російські хакери атакували британські хімічні мережі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російська служба військової розвідки провела серію кібератак на життєво важливу інфраструктуру у Великій Британії.

Про це, посилаючись на джерела в уряді, пише the Telegraph, передає Українська правда.

Російська шпигунська мережа у Великій Британії провела серію атак на енергетичні мережі, телекомунікаційні системи та медіа-організації.

Керівник Національного центру кібербезпеки (NCSC) Кіаран Мартін повідомив, що, відколи в жовтні 2016 року його організація була створена, Росія неодноразово атакувала життєво важливу британську інфраструктуру, намагаючись "підірвати міжнародну систему". Співробітники NCSC відреагували на більш ніж 600 "значних інцидентів" протягом року.

При цьому наголошується, що спроби повністю отримати доступ до британських енергосистем не увінчалися успіхом, хоча агенти могли зібрати важливу інформацію.

Джерела в уряді повідомили, що ГРУ несе відповідальність за цей недавній сплеск кібер-шпигунства.

Раніше в цьому році міністр оборони Гавін Вільямсон попередив, що Москва могла призвести до "тисяч і тисяч" смертей у Великій Британії, якби провела успішну кібератаку проти інфраструктури та енергопостачання країни.

«Аргумент»


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]