Російські правозахисники виступили на підтримку свідків Єгови

|
Версия для печатиВерсия для печати

Десятки російських правозахисників і інтелектуалів виступили на підтримку свідків Єгови, проти яких розгорнуто кампанію репресій. 

Видання Грани.ру, оприлюднило заяву правозахисників, що надійшла до редакції. Вона називається: "Насправді це відбувається з нами"."По всьому світу свідки Єгови сповідують свою релігію відкрито і вільно, - наголошується в документі. - Заборонені вони в Китаї, Північній Кореї, Таджикистані, Туркменістані, Саудівській Аравії, Ірані, Іраку, і тепер - в Росії. Нашу країну в цей список включив, по суті, її Верховний суд, і це ще більша ганьба для країни, що входить до Ради Європи ".

Однією з основних причин репресій проти єговістів правозахисники назвали "їх абсолютний пацифізм, категоричну неучасть в насильстві". Звинувачення свідків Єгови в пропаганді переваги свого віровчення, що стало формальним приводом для заборони цієї деномінації, підписанти розцінили як надумане. "Такий "екстремізм", і куди більш брутальний, може бути знайдений в доктринальних, богослужбових та інших текстах більшості конфесій, - вказали вони. - Якщо підходити до релігійних писань з тим же мірилом, забороняти доведеться всі релігії".

"Те, що відбувається з ними, по суті, відбувається з нами: це перевірка імунних сил суспільства, - підкреслюється в заяві. - Переслідування свідків Єгови показує неспроможність антіекстремістского законодавства взагалі. Якщо суспільство не захистить Свідків Єгови, якщо вони не будуть відновлені в правах, це буде означати, що екстремістом може бути оголошений кожен ".

Правозахисники зажадали припинити переслідування єговістів і негайно звільнити тих з віруючих, які вже кинуті в СІЗО, а також скасувати, використовуючи мають процесуальні можливості, рішення судді Верховного суду Юрія Іваненка від 20 квітня 2017 року про заборону центру свідків Єгови в Росії і всіх підпорядкованих йому місцевих громад.

У числі підписантів заяви - голова Московської Гельсінкської групи Людмила Алексєєва, голова комітету "Громадське сприяння" Світлана Ганнушкіна, історик, співробітник "Меморіалу" Олександр Даніель, письменниця Поліна Жеребцова і т.д.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com