Російський літак МС-21 виявився в 1,5 рази дорожче ракет Ілона Маска

|
Версия для печатиВерсия для печати

Проект створення середньомагістрального літака МС-21, що введений в розробений урядом країни-агресора план інноваційної перебудови економіки ще в 2008 році, за час свого існування подорожчав в 2,3 рази. При цьому строки реалізації були зірвані, а замість двох моделей "300" і "400" план урізали до однієї.

Такі висновки Рахункової палати, оприлюднені в четвер, передає finanz.ru.

Термін створення літака в ході реалізації зріс на три роки, деякі етапи робіт корпорація "Іркут" завершила на 6-12 місяців пізніше, ніж планувалося.

На реалізацію проекту вже направлено понад 158 млрд рублів, а в найближчі 8 років доведеться витратити ще 279,4 млрд руб.

Загальна вартість проекту оцінюється в 437,4 мільярда рублів, або 6,6 млрд доларів.

Це в 1,5 рази більше, ніж коштували всі ключові космічні проекти Ілона Маска разом узяті. Так, за даними НАСА, розробка ракети Falcon 9 обійшлася в 3,9 млрд доларів.

Ракета Falcon Heavу, за словами самого Маска, коштувала лише 500 млн доларів.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]