Росія атакувала нас. В Америці обговорюють доповідь Мюллера

|
Версия для печатиВерсия для печати

"У 2016 році президент Росії Владімір Путін організував всебічну атаку на суверенітет США, намагаючись вплинути на результат наших президентських виборів. Спеціальний прокурор Роберт С. Мюллер і його слідча група заслуговують похвали за надання вражаючих деталей про деякі аспекти цієї російської інтервенції".

Про це пише на сторінках The Washington Post Майкл Макфол, передає inopressa.

"У Мюллера і його команди була конкретна задача, а не всеосяжний мандат. Вони не аналізували всі аспекти російської кампанії втручання, яка виходила за рамки стратегій в соціальних мережах і комп'ютерних вторгнень. Вони не оцінювали, як адміністрація Обами, соціальні мережі і медіа-організації реагували на російське втручання. Вони не оцінювали доцільність ряду взаємодій між кампанією Трампа і російськими чиновниками. Найголовніше, вони не запропонували політики для запобігання майбутніх атак. Доповідь Мюллера - важливий перший крок, але тільки перший", - пише автор публікації.

"Том I доповіді Мюллера присвячений, головним чином, двом операціям, проведеним Агентством інтернет-досліджень і ГРУ, російським агентством військової розвідки. (...) Проте, російський уряд і його довірені особи зіграли кілька інших п'єс, про які лише частково згадуються в доповіді Мюллера. Російські медіа-компанії, включаючи, насамперед, RT і Спутник, прагнули вплинути на ставлення американських виборців. Найбільш зухвало і лякаюче те, що в 2016 році кіберагенти, тісно пов'язані з російським урядом, прощупували виборців ву інфраструктуру США в 21 штаті в 2016 році. І все ще мало прозорості щодо економічних зв'язках між російськими гравцями і кандидатами в президенти США і співробітниками їх передвиборних кампаній, залучених в вибори 2016 року. Національним інтересам США також підуть на користь доповідь Мюллера про ці та інші російські дії", - пише Макфол.

"Нам також потрібно більш глибоке вивчення того, як політики (і інші) відреагували або не змогли ефективно відреагувати на ці російські зусилля", - пише Макфол, вказуючи на необхідність аналізу дій адміністрації Барака Обами, Конгресу, ФБР, Білого дому. "Аналогічного аналізу вимагають і дії компаній, які володіють соціальними мережами, і традиційних медіа-організацій", - йдеться в статті.

"Нам також потрібна більш ретельна і точна оцінка намірів, що стоять за контактами між кампаніями та іноземними урядами, компаніями або приватними особами для розробки політичних приписів - будь то норми або закони - для майбутніх виборів. (Якщо ці оцінки містяться в секретних частинах доповіді Мюллера, вони повинні бути опубліковані.) Мюллер вирішив, що ці контакти не є злочинними, але, на мій погляд, не можна назвати їх правильними. вони не повинні повторюватися. Кандидати не повинні вступати в прямий контакт з іноземцями, щоби отримати компромат на своїх опонентів. Вони не повинні заохочувати іноземні уряди красти власність у своїх супротивників, а потім сприяти широкому поширенню цих незаконних матеріалів. І їм не слід вступати в ділові відносини з іноземними партнерами таким чином, щоб це можна було розглядати як конфлікт інтересів. Як мінімум, всі кандидати повинні розкривати свої ділові інтереси в закордонних компаніях; публікація податкової звітності буде простим способом забезпечити необхідну в цьому питанні прозорість. А іноземним компаніям, організаціям і консультантам (наприклад, Orbis Business Intelligence, Cambridge Analytica, WikiLeaks) не повинно дозволятися працювати на американські кампанії ".

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:04
У Буданова запевнили, що знали графік, за яким рф окупує 100 кв км України за дві доби. Дякуємо!
20:00
У понеділок дощитиме на Слобожанщині та сході України
16:11
Про наступ на Харківщину та злочинну "відбудову" прикордоння
14:01
Гострий дефіцит електроенергії чекатиме на українців і влітку, і взимку
13:52
Шалене злодійство або навмисний саботаж: на українському кордоні мали бути бетонні укріплення в мінус 3 поверхи, а не було навіть мін, - командир підрозділу ЗСУ Ярославський
13:02
Окупанти утворили два плацдарми на Харківщині, за дві доби захопили 100 кв. км прикордонної смуги, - Бутусов
12:54
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 12 травня
10:02
Відставка Кубракова: Єрмак та безхребетні депутати показали "F*kc you" нашим західним партнерам - Дар'я Каленюк
08:00
Росіяни просунулися майже на всіх ділянках фронту, зокрема й на тих, де їх начебто "відрізали"
20:00
У неділю без опадів і заморозків, вдень до +13-18°С

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]