Росія і Китай відпрацьовують в космосі знищення супутників - голова ВПС Британії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Начальник штабу британських військово-повітряних сил Майк Вігстон заявив, що активність Китаю та Росії в космосі щоденно спричиняє загрози.

Москва і Пекін кожного дня вчиняють "сумнівну" діяльність, таку як запуск своїх супутників безпосередньо біля інших, розповів він у інтерв'ю The Telegraph

Також РФ і КНР роблять те, що могло б знищити супутники інших країн. Окрім того, ці держави збирають розвідувальну інформацію в космосі.

"За останній рік Росія розгорнула комбінацію супутників, які ми описали б як такі, що мають характеристики зброї, і вона практикувала маневр, який, сказали б ми, міг бути виконаний тільки для навмисного знищення іншого супутника", – зазначив Вігстон. 

Китай, за його словами, розробляє протисупутникові технології, зокрема ракети і лазерну зброю для засліплення. 

Глава штабу ВПС вважає, що конфлікти між країнами незабаром почнуться і в космосі.

Нагадаємо, що у грудні 2020-го директор Національної розвідки США Джон Реткліфф звинуватив Росію у "провокативній поведінці" в космосі. Зокрема, Росія запустила в космос супутник, який здійснював маневри поряд з американським урядовим супутником.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]