Супутник-перехоплювач планує запустити Японія

|
Версия для печатиВерсия для печати

Японський уряд розглядає можливість запуску супутника для перехоплення військових супутників інших країн в разі надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє The Japan News з посиланням на The Yomiuri Shimbun.

"Уряд планує прийняти офіційне рішення про введення такого супутника, що здатен перехоплювати інші, до кінця наступного фінансового року, щоб його можна було запустити в середині 2020-х років", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, таке рішення пов’язане із загрозою військового протистояння в космосі, яка швидко зростає, і тим, що Росія і Китай, вже ведуть розробку бойових військових супутників.

На даний момент Сили самооборони Японії розширили використання космосу, головним чином, запустивши супутники, що займаються збором інформації та передачею даних. Однак оборонних можливостей вони не мають.

“У наших супутників зараз немає оборонних можливостей”, — наголошує представник міністерства оборони країни.

В даний час в Японії вже ведуться розробки технологій, необхідних для виведення з ладу електроніки інших супутників, а також захисту власних супутників від подібних атак.

"Японія повинна повністю використовувати свої власні технологічні можливості", - зазначило урядове джерело.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]