Супутник-перехоплювач планує запустити Японія

|
Версия для печатиВерсия для печати

Японський уряд розглядає можливість запуску супутника для перехоплення військових супутників інших країн в разі надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє The Japan News з посиланням на The Yomiuri Shimbun.

"Уряд планує прийняти офіційне рішення про введення такого супутника, що здатен перехоплювати інші, до кінця наступного фінансового року, щоб його можна було запустити в середині 2020-х років", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, таке рішення пов’язане із загрозою військового протистояння в космосі, яка швидко зростає, і тим, що Росія і Китай, вже ведуть розробку бойових військових супутників.

На даний момент Сили самооборони Японії розширили використання космосу, головним чином, запустивши супутники, що займаються збором інформації та передачею даних. Однак оборонних можливостей вони не мають.

“У наших супутників зараз немає оборонних можливостей”, — наголошує представник міністерства оборони країни.

В даний час в Японії вже ведуться розробки технологій, необхідних для виведення з ладу електроніки інших супутників, а також захисту власних супутників від подібних атак.

"Японія повинна повністю використовувати свої власні технологічні можливості", - зазначило урядове джерело.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com