Росія заселила в окупований Крим вже 250 тисяч росіян, — нардеп

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія звозить до окупованого Крим десятки тисяч росіян. Натомість для самих кримчан створюють нестерпні умови, щоб вони виїжджали з півострова.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, пише Вголос.

За його словами, таким чином Кремль намагається заселити анексовані територію потрібними йому людьми.

«Для Москви представляють цінність тільки три категорії жителів півострова – персонал військової бази; зовнішня обслуга, яка допомагає забезпечувати функціонування бази; «живий щит», який використовується для прикриття агресії, а також маніпуляцій «гуманітарними питаннями» на міжнародній арені. Всі інші люди, як і сектора економіки/види діяльності, необхідні для їх життєзабезпечення, з точки зору Кремля – ​​це баласт. Російська влада послідовно здійснює заміну населення Криму, прагнучи підвищити частку лояльних громадян, ніяк не пов'язаних з Україною», – пише Тимчук.

За його словами, на українському півострові за час окупації з'явилося майже 11% росіян від загальної кількості жителів.

«Станом на 1 січня 2018 року, згідно з даними російської статистики, на півострові проживало 2 млн 346,4 тис. осіб, в тому числі в Криму – 1 млн 913,7 тис. осіб, у Севастополі – 432, 7 тис. осіб. На практиці ситуація дещо відрізняється від офіційних цифр. Так, за наявними даними, населення Севастополя становить не 430 тис., а близько 600 тис. осіб. До Криму «у відрядження» приїжджають різноманітні силовики і чиновники, яких статистика фіксує лише частково. Офіційні цифри Росстату вказують, що за 4,5 роки в анексований Крим «мігрувало» 247,5 тис. осіб. Виїхали з Криму трохи більше 140 тис. «мігрантів». За рахунок міграції Крим отримав «чистими» понад 107 тис. нових людей», – пояснив Тимчук.

Також наголошується, що більшість новоприбулих залишилася, а виїжджали (за різними мотивами) в основному місцеві жителі, які проживали в Криму до окупації.

«Навіть офіційні російські дані вказують, що населення Криму за роки окупації замінилося на близько 17%. А якщо врахувати тих, кого не відображає статистика, то заміна складе мінімум 20-25%. По суті, це вже на чверть інший Крим, якщо дивитися з точки зору населення. Нюанс в тому, що для Росії це абсолютно прийнятний сценарій», – пояснив Тимчук.

Він підкреслив, що Кремль вже мінімально наповнив окупований півострів лояльними кадрами і перейде до другої фази «освоєння»: почне системно витісняти зайвих людей, в тому числі – буйних ватників і активних пособників анексії.

«Модель буде дуже проста. Природно, ніхто не буде влаштовувати явні депортації, щоб не нариватися на звинувачення. Просто будуть створюватися нестерпні умови. А в міру відтоку громадян (щоб цей відтік не був помітний) поступово будуть «враховувати» тих, хто переїхав після 2014 року і фактично проживає в Криму, але «в списках не значиться». Що характерно, в «групу ризику» для витіснення першими потраплять ті місцеві жителі, хто знає, як насправді здійснювалася анексія, і хто допомагав її проводити», – додав Тимчук.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]