Росіянам погрожують штрафами за іноземний супутниковий інтернет

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російські чиновники продовжують спроби заблокувати можливість підключатися до інтернету без контролю за трафіком з боку держави.

«Минкомсвязь» розробила законопроект про введення штрафів за підключення до супутникового інтернету в обхід точок блокування Роскомнадзора, пишуть російські ЗМІ в середу.

Згідно з документом, який в понеділок був опублікований на сайті правової інформації, використання «супутникових мереж зв'язку, що знаходяться під юрисдикцією іноземних держав» буде каратися штрафом до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для посадових осіб, до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - для ПП і до мільйона рублів - для юросіб.

Штрафи будуть накладатися як на користувачів, так і на російських операторів зв'язку, якщо ті використовують підключення в обхід правил, встановлених урядом в лютому.

Весь трафік, який виходить від супутникових пристроїв абонентів з Росії, в тому числі від іноземних абонентів, які знаходяться на території країни в роумінгу, повинен проходити через станцію сполучення російського оператора зв'язку - наземну станцію, яка виступає посередником між супутником і пристроєм абонента при прийомі сигналу з космосу.

Ця станція також повинна розташовуватися на території РФ. Якщо раніше це правило поширювалося тільки на операторів супутникового рухомого радіозв'язку, тобто мобільного, тепер на будь-яких.

Щоб не пустити в Росію американський проект супутникового зв'язку OneWeb, який, за задумом авторів, повинен покрити всю планету високошвидкісним інтернетом до 2027 року, в Держдуму в кінці минулого року був внесенийзаконопроект про заборону ввозити термінали супутникового зв'язку без ліцензії.

Не чекаючи прийняття законопроекту, Державна комісія з радіочастот в січні встановила відповідну заборону.
«Аргумент»


 

В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com