Росіяни можуть захопити українські кораблі - штаб АТО
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/nord_0_1.jpg?1523871720)
Українських рибалок в Азовському і Чорному морях можуть затримати російські провокатори у відповідь на затримання судна «Норд».
Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.
«Штаб АТО попереджає українських рибалок, які здійснюють рибний промисел в акваторії Азовського моря про можливі провокації з боку Російської Федерації, наслідком яких може стати затримання українських риболовецьких суден», — йдеться в повідомленні.
Також у штабі не виключили подібних провокацій і в акваторії Чорного моря.
25 березня корабель морської охорони українських прикордонників затримав в Азовському морі риболовецьке судно-порушник «Норд» під прапором РФ (на фото). Судно зареєстроване в окупованому Росією Криму.
30 березня суд заарештував судно «Норд» . 2 квітня капітану «Норда» було оголошено підозру за «порушення порядку в\’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї». 11 квітня капітана «Норда» відпустили із забороною їздити в Крим.
7 квітня представник компанії-судновласника сейнера Сергій Лєсков заявив, що членам екіпажу судна «Норд» не повернули російські паспорти, а наступного тижня вони мають з\’явитися до СБУ у Херсоні в якості свідків у справі капітана.
За його словами, чоловіки після судового розгляду перебували у готелі у Маріуполі.
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 21:26
- Волтц: США заслуговують на відшкодування від України
- 21:19
- Зеленський назвав справжні гарантії, яких хоче Україна від союзників. Україна не гірше Ізраїлю!
- 18:09
- Єгор Фірсов: Ілюзія виборів і миру
- 16:56
- Пробують, як гопники, забрати власність. Я знав про санкції ще з 2020 року. Зеленський 6 років мене ненавидить, - Порошенко
- 14:02
- На Буковині свавілля попів УПЦ активізувало переходи громад до ПЦУ
- 13:40
- У Миколаєві ворог вразив ТЕС, 46 тис абонентів без тепла
- 12:44
- Ігор Луценко: Ми можемо відкинути ворога. І ми це робимо
- 10:28
- Ворог просунувся біля шести сіл на Донеччині
- 08:00
- Politico: делегація США вирушила до Ер-Ріяду на переговори щодо України
- 07:45
- США вже домовляються з диктатором і вбивцею Лукашенком під привидом послаблення впливу росії
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.