Росіяни не розуміють, чому їхня влада жодним чином не коментує спалаху телефонного тероризму

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росіяни задаються питанням, чому влада РФ жодним чином не коментує спалаху телефонного тероризму, який останніми днями охопив всю країну.

Як повідомляють Ведомости, Хвиля телефонного тероризму, яка буквально поглинула з початку тижня всю Росію, поки що не пішла на спад. Тільки в Москві, за словами людини в правоохоронних органах, в четвер були десятки дзвінків, в тому числі на вокзали, в великі торгові центри, вищі навчальні заклади та середні школи. Всього ж за минулі дні зафіксовані сотні таких дзвінків у Владивостоці, Омську, Іркутську, Хабаровську, Челябінську, Ставрополі, Пермі, Казані, Нижньому Новгороді, Калінінграді, Іжевську і інших містах: «мінуванню» піддавалися вокзали, адміністративні будівлі, торгові центри, житлові будинки та інші місця масового перебування людей.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков повідомив журналістам, що Володимир Путін в курсі ситуації, силові відомства докладають зусиль для пошуку винних, і закликав дочекатися результатів розслідування.

Офіційно прес-служби МНС, МВС і ФСБ відмовляються коментувати те, що відбувається. За словами співробітника однієї з цих прес-служб, це зроблено за вказівкою ФСБ, яка керує розслідуванням, щоб начебто не нагнітати паніку і не провокувати інших бажаючих зайнятися телефонним тероризмом.

А от видання «Інтерфакс», з посиланням на джерело в правоохоронних органах, повідомило, що зловмисники «знаходяться в Україні», а «РІА Новини» - що вони діють за вказівкою забороненого в Росії ІГІЛ. 
«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com