«Роспотребнадзор» пропонує засекретити дані про геном росіян

|
Версия для печатиВерсия для печати

Дані про геном російських громадян може стати охороняємою інформацією.

Як передає «Интерфакс», такі поправки в закон про персональні дані розробив «Роспотребнадзор». За словами головного санітарного лікаря Росії Анни Попової, передбачається, що документ буде внесений на розгляд до Держдуми протягом осінньої парламентської сесії.

«У нас персональні дані були прізвище, ім'я, по батькові - те, що пишеться на папері, і відбиток пальця. А сьогодні ми говоримо, що знання про мій геном - це мої персональні дані, і дозвольте мені розпоряджатися ними, а не комусь сторонньому, хто вважатиме за можливе витягнути з моєї клітини крові те, що він сьогодні секвенує (визначає генетичний код, тобто послідовність нуклеотидів в молекулі ДНК - ред.) », - заявила Попова, виступаючи на східному економічному форумі.

Нагадаємо, рік тому президент РФ Владімір Путін заявив, що іноземці з незрозумілими цілями цілеспрямовано збирають біологічний матеріал росіян різних етносів, а його прес-секретар продовжив думку шефа, заявивши, що закордонні емісари ведуть в Росії збір біоматеріалу, що має відношення до різних етносів, які проживають на території країни.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com