Санкції США щодо РФ перешкоджають відновленню економічного зростання в країні, — WP

|
Версия для печатиВерсия для печати

Санкції США щодо Росії в першу чергу перешкоджають відновленню економічного зростання в країні.

Про це пише американська газета The Washington Post.

Минулого тижня сенатори внесли законопроект, відповідно до якого санкції щодо Росії за передбачуване втручання у вибори в США будуть не тільки збережені, а й посилені, пише WP.

Дехто вважає, що санкції проти Росії не працюють, зазначає газета. Проте, з недавньої доповіді центру аналізу європейської політики сожна зробити висновок, що існуючі антиросійські санкції все більше підривають здатність Кремля розподіляти фінансові потоки в обмін на політичну підтримку.

По-перше, введені санкції сприяють скороченню загального економічного зростання в Росії, що змушує уряд приймати непопулярні рішення.

По-друге, відзначає WP, підтримка російського уряду скорочується через те, що знижується кількість коштів, які йдуть на розподіл пільг «найважливішим виборчим колам».

По-третє, еліти борються одна з одною за частку від цього «маленького економічного пирога».

В даному випадку розкол відбувається між російськими елітами, які отримують прибуток з-за кордону, тобто на Заході, і тими, хто заробляє гроші всередині країни. Ті, хто особливо постраждав від санкцій, все більше незадоволені політикою Кремля, намагаючись його змусити поліпшити відносини із Заходом.

Washington Post робить висновок, що Кремль усвідомлює існуючі проблеми через санкції, що незабаром може привести до його готовності зайняти більш активну позицію щодо деяких питань зовнішньої політики.

Нагадаємо, Росія, попри беззаперечні факти і докази, продовжує заперечувати втручання в президентські вибори в США 2016 року.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com