Санкції США вдарять по всіх трубопроводах «Газпрому»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російський газовий монополіст «Газпром» визнав, що нові американські санкції створюють ризики для всіх існуючих і споруджуваних експортних газових магістралей.

Про це йдеться в звіті компанії за третій квартал, пишуть у вівторок російські ЗМІ.

«Введення даних санкцій може створити ризики як для реалізації перспективних газотранспортних проектів "Турецький потік" і "Північний потік-2", так і обслуговування діючих експортних газопроводів, таких як "Північний потік" і "Блакитний потік», - наголошується в документі.

Санкції можуть негативно позначитися на участі іноземних осіб в окремих нових проектах компанії, вважають в «Газпромі». Для точної оцінки ризиків необхідні офіційні роз'яснення з боку Міністерства фінансів США, підкреслили в компанії.

Нагадаємо, закон від 2 серпня наділяє президента США правом вводити обмежувальні заходи відносно будь-якої особи, що інвестувала, поставлялатехнології або надавала послуги Росії в сфері будівництва і обслуговування російських трубопроводів.

Зазначені санкції були введені Заходом проти Росії після анексії Криму в 2014 році та її агресії на Донбасі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com