Сбербанк РФ вивели з-під санкцій, переписавши на комсомольця Тігіпка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Банківська група російського «Сбербанку» більше не існує в Україні, заявили в понеділок в Нацбанку. Причина -Російський «Сбербанк» продав свою українську «дочку» Сергію Тігіпку.

Група, до якої входили «Сбербанк», VS Bank і компанія «Сбербанк Лізинг Україна», була зареєстрована 4 жовтня 2013 року.

Операція із продажу українського VS Bank групі ТАС, яка належить Сергію Тігіпку, відомому, зокрема своїм комсомольським минулим, була завершена 13 грудня. Раныше стало відомо про Комсомольский договорняк. Как Тигипко приобрел долги Жвания и Мартыненко.

Про те, як українська влада допомагає в виведенні російського бізнесу з-під західних санкцій читайте в матеріалі: НАБУ вышло на Кремль?.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]