СБУ не перевіряла інформацію про наявність російського громадянства у Семочка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Служба безпеки не перевіряла інформацію про наявність у сім'ї першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Сьомочкіна російського громадянства і майна на мільйони доларів.

Про це повідомляє "Українська правда", з посиланням на голову експертної організації StateWatch Гліба Канівського, який дав запит в СБУ.

"Перевірка зазначеної у запиті інформації про членів сім'ї посадової особи іншого державного органу Службою безпеки не проводилася", - зазначили у відомстві.

 

У свою чергу, на аналогічне питання, чи проводився аналіз викривальної інформації, в Адміністрації президента відмовилися відповідати. У Порошенка сказали, що така відповідь не передбачена законодавством.

"Просимо взяти до уваги, що Законом "Про доступ до публічної інформації" не передбачено обов’язку розпорядника інформації щодо створення нових видів документів та інформації, проведення аналізу або запровадження окремого виду статистики, коментування тих чи інших подій або висловлювань тощо", – заявили в АПУ.

 

Раніше ЗМІ опублікували розслідування про російські паспорти і елітної нерухомості сім'ї "засекреченого" контррозвідника СБУ, який став заступником голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко. Після чого НАБУ відкрило справу на екс-співробітника СБУ Семочка.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com