Щороку кількість працівників українських ІТ-компаній зростає на 19%, — дослідження

|
Версия для печатиВерсия для печати

Щороку кількість працівників ІТ-компаній, а також осіб, що працюють у цій галузі, зростає на 19%. У 2017 році кількість зайнятих на ринку зросла на 27 тисяч фахівців.

Про це йдеться у дослідженні української бізнес-асоціації компаній, що працюють у сфері інформаційних технологій IT Ukraine Association, передає Громадське.

Крім цього, ІТ компанії планують збільшити обсяг сплачених податків до бюджетів всіх рівнів до 10 мільярдів гривень за підсумками 2018 року.

Зокрема, за перше півріччя 2018 року сума податкових надходжень від компаній галузі до бюджетів склала 5 мільярдів гривень та зросла на 30,1%.

Значна частина цих податків сплачуються до місцевих бюджетів, так як більшість працівників галузі працюють з компаніями як самозайняті особи (ФОПи) та сплачують єдиний податок, який надходить до місцевих бюджетів.

Крім цього, в асоціації повідомили, що ІТ послуги посіли друге місце у структурі укрїнського експорту послуг.

«У 2017 році комп’ютерні послуги посіли 3-тє місце серед експорту послуг з України, а за результатами першого півріччя 2018 року обігнали трубопровідний транспорт і стали другою найбільшою галуззю з експорту послуг, займаючи понад 20% від усіх послуг, що експортуються Україною», — повідомляють у бізнес-асоціації.

Водночас, більшість своїх доходів вітчизняні ІТ-компанії отримують за кордоном, експортуючи свої послуги до країн ЄС та США.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com