Штатних працівників в Україні стає менше - аналітика Нацбанку

|
Версия для печатиВерсия для печати

За оприлюдненою інформацією Національного Банку стосовно ринку праці та доходів в Україні в вересні місяці, кількість штатних працівників становила 10 536,8 тис. осіб, що порівняно з попереднім місяцем менше на 0,04%, а порівняно з відповідним місяцем 2010 року – на 1,6%.

 

Зменшення кількості працівників порівняно з попереднім місяцем продовжилося другий місяць поспіль і відбулося в усіх видах економічної діяльності, крім сільського господарства, фінансової діяльності (зростання на 0,2%), рибальства (на 0,6%), торгівлі
(на 0,3%), транспорту та зв’язку (на 0,4%) та освіти (на 1,4%). Найпомітніше зменшення кількості працівників спостерігалося в діяльності готелів та ресторанів (на 4,7%).

Кількість штатних працівників порівняно з попереднім місяцем майже не змінилася (зменшення на 0,04%) та становила 10,5 млн. осіб. Навантаження на 10 вільних робочих місць (вакансій) не змінилося порівняно з серпнем і становило 48 осіб, а рівень зареєстрованого безробіття знизився до 1,5% (зниження на 0,1 п. п.).

Середня заробітна плата на одного штатного працівника у вересні збільшилася і становила 2 737 грн.

Сума заборгованості з виплати заробітної плати у вересні збільшилася на 2,2% і за станом на 1 жовтня 2011 року становила 1 180,8 млн. грн.
Заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів також збільшилася (на 0,07% – до 2,728 млн. грн.).

Кількість штатних працівників економічно активних підприємств, яким не виплачено заробітну плату, збільшилася на 18,4% порівняно з попереднім місяцем. Питома вага таких працівників збільшилася і становила 1,5%, однак сума боргу в середньому на одного штатного працівника, якому не виплачено заробітну плату, зменшилася (на 10,2%) і становила 4 044 грн. порівняно з 4 506 грн. у серпні.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com