Ситнік: НАБУ досягло у боротьбі з корупцією більше, ніж всі правоохоронні органи України за останні 20 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що за останні три роки його відомство досягло у боротьбі з корупцією більше, ніж всі правоохоронні органи України за останні 20 років.

Про це він сказав на прес-конференції у середу, повтдомляє Українська правда.

За його словами, нещодавно виповнилося три роки з моменту підписання президентом указу про створення НАБУ і за цей час вже можна робити якісь проміжні висновки про роботу антикорупційного органу.

«Нарешті ми похитнули касту недоторканних в Україні. За три роки ми зробили те, що не спромоглася зробити інші правоохоронні органи України за останні 20 років», — сказав Ситник.

Він зазначив, що працівники НАБУ успішно проходять випробування психологічним тиском та великими грошима. Наприклад, не спокусилися на хабар у півмільйона доларів.

«Ми створили молоду професійну команду, яка є унікальною як для правоохоронних органів, так і для України в цілому», — сказав директор НАБУ.

Він додав, що наразі у відомстві працює 650 працівників із 700 можливих, а це не більше, ніж штат робітників обласного управління Служби безпеки.

Також Ситник розповів, що з жовтня минулого року за участі міжнародних партнерів була проведена оцінка роботи антикорупційного бюро і висновки були направлені президенту і в парламент. А також будуть опубліковані на сайті НАБУ.

Він зазначив, що це не аудит, а лише експертна оцінка і наголосив, що ще є над чим працювати, зокрема, у вдосконаленні внутрішньої роботи.

При цьому Ситник додав, що не боїться жодного аудиту і готовий до нього у будь-який момент.


В тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]