"Слуга народу" цинічно порушила Закон "Про освіту" і представила кандидатів у депутати Київради

|
Версия для печатиВерсия для печати

Народний депутат фракції "Слуга народу" і кандидат у мери Києва від цієї партії Ірина Верещук представила кандидатів у депутати Київської міської ради від політсили "Слуга народу".

Це відбулося на міській партійній конференції "Слуги народу", яка пройшла у внутрішньому дворі університету ім.Т.Шевченка, передає "Інтерфакс-Україна".

Між тим, стаття 31 Закону про освіту "Особливості відносин між закладами освіти та політичними партіями (об’єднаннями) і релігійними організаціями" прямо забороняє будь-яку діяльність партій та інших політичних організацій на теріторії і приміщеннях закладів освіти:

3. Політичні партії (об’єднання), їх члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права провадити свою діяльність в закладах освіти, зокрема створювати власні осередки чи в будь-який інший спосіб втручатися в їхню освітню діяльність.

У закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів, інших матеріальних чи нематеріальних об’єктів (крім підручників), які містять:

найменування чи символіку політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань);

зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) чи засновниками політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань);

зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування..."

Очолила список партії-правопорушниці Законів України  на виборах у Києві координатор створення скверу Небесної сотні, керівниця громадської організації "Місто-сад" і дружина міністра закордонних справ Євгенія Кулеба.

"Євгенія Кулеба буде першим, так званим, нульовим номером, тобто якщо партія "Слуга народу" набере хоча б 5%, решта не факт, що потраплять, їм ще потрібно буде попрацювати. Така виборча система, соррі, ми таку прийняли, самі тепер не знаємо, що з нею робити, чесно кажучи, а ось Євгенія, в такому випадку точно буде в Київраді" - заявив глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Також кандидатами в депутати Київської міської ради від партії стали: адвокат і телеведучий Михайло Присяжнюк, юрист Анна Маляр, перший в історії України чемпіон з дзюдо, заслужений майстер спорт Георгій Зантарая, підприємець і громадський активіст Владислав Трубіцин, приватний підприємець, правозахисник Юрій Федоренко, громадський діяч, голова Ради з урбаністики Києва Віталій Селик, заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко, призер Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова, популяризатор науки Ксенія Семенова, керівник ГО "Ветеранська справа", ветеран Олексій Кисельов, президент Асоціації шеф-кухарів України Ігор Брагін.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com