"Слуга народу" за рік втратила майже 16% рейтингу, але все ще значно випереджає інші партії (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися в кінці травня-на початку червня, то "Слугу народу" підтримали б 28% виборців серед тих, хто визначився.

Про це свідчить результати опитування КМІС від 24 травня – 4 червня.

За результатами дослідження, до Ради точно потрапили б 4 партії: "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Євросолідарність" та "Батьківщина". "Голос" до парламенту не пройшов би.

З урахуванням похибки, шанси подолати бар’єр у 5% мають ще 3 партії: "Сила і Честь", "Партія Шарія" та Радикальна партія Олега Ляшка.

Зокрема, серед тих, хто визначився: 

  • 28%  проголосували б за партію "Слуга народу",
  • 17,7% – за партію "Опозиційна платформа – За Життя",
  • 16,2% – за партію "Європейська Солідарність",
  •  8% – за партію "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина",
  •  4,7% – за партію "Сила і Честь",
  •  4,7% – за "Партію Шарія",
  •  4,5% – за Радикальну партію Олега Ляшка.

Водночас, майже 23% виборців заявили, що ще не визначилися з вибором, але пішли б голосувати.

Відзначимо, що у липні 2019 року "Слугу народу" на парламентських виборах підтримали 43,16% виборців. До Ради ввійшла рекордна кількість нардепів від однієї партії – 254. "Слугу народу" у Раді почали називати "монобільшістю".

Решта партій, з урахуванням похибки, не змогли б потрапити до парламенту.

Опитування проводилося з 24 травня по 4 червня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед українців віком від 18 років.

В ході опитування провели 4000 інтерв'ю.

До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com