ЄСПЛ зобов’язав Росію виплатити 70 тис. євро одеситу за порушення права власності

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) у вівторок виніс рішення у справі "Гирлян проти Росії", присудивши позивачеві компенсацію в розмірі 74,5 тис. євро, зазначається в судовому комюніке, поширеному у вівторок.

Позивачем є мешкканець Одеси Сергій Гирляно, 1972 року народження, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідно до матеріалів справи, позивач у січні 2014 року продав дачну ділянку під Москвою, отримавши за неї 4,6 млн рублів. У березні того ж року С.Гирлян прямував до України через аеропорт "Домодєдово", маючи в особистому багажі $100 тис. готівкою.

Під час огляду співробітник російської митниці зупинив Гирляна через велику суму, яка перебувала у позивача в сумці. Його допитали співробітники поліції і слідчий, і звинуватили в незаконному перевезенні іноземної валюти.

У грудні 2014 року відбулося засідання Домодєдовського міського суду, за підсумками якого у С.Гирляна конфіскували суму в $ 90 тис.

ЄСПЛ постановив, що російська влада порушила статтю 1 (Захист власності) протоколу №1 до Європейської конвенції про захист прав людини і основних свобод. Росія зобов'язана виплатити позивачеві 73 тис. євро як компенсацію матеріальних втрат, а також 1,5 тис. євро за заподіяння моральної шкоди. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com