Станом на 20 лютого надходження в бюджет склали 35,2% від плану, - Южаніна

|
Версия для печатиВерсия для печати

Уряд Зеленського використав результати роботи попередньої влади для звіту перед парламентом про свої досягнення.

Про це сказала депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна під час обговорення звіту Кабінету Міністрів України про перебіг і результати виконання Програми діяльності уряду у 2019 році.

«Ви не знаєте жодної цифри, в якому стані знаходиться економіка… Мені здається, що наша держава і населення насправді під великою загрозою», – звернулася вона до прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

«Станом на 20 лютого 2020 року надходження до бюджету склали 35,2% від плану», – повідомила Ніна Южаніна.

За її словами, надходження до бюджету будуть не виконані і за лютий. Крім того, податок на додану вартість у лютому відшкодовано тільки на 4,1 мільярда гривень.

«Чому ви приховуєте інформацію, що задля того, щоб сховати діру в бюджеті у 120 мільярдів гривень у четвертому кварталі 2019 року, ви прийняли рішення про збільшення до 90% відрахувань від прибутку державних підприємств? Ви розуміли, що ви забираєте всі обігові кошти з державних підприємств? Цим штовхаєте їх до банкрутства, підштовхуєте до подальшого розорення», – додала вона.

Ніна Южаніна також зауважила, що вперше за весь час у парламенті не мали програми уряду, а отримали сьогодні чи то звіт, чи то просто надіслану нам інформацію.

«Велика кількість різних паперових слайдів, які включають дані за роботу всього попереднього уряду і частково свою роботу. Це є маніпуляція всією інформацією», – сказала представниця «Європейської Солідарності».

«Те, що робила наша команда і наші досягнення – вони вас не стосуються. А ваш звіт на 80% складався із досягнень саме нашої команди», – підкреслила Ніна Южаніна.

Депутатка наголосила: «Ви мали б точно відокремити свою роботу у четвертому кварталі 2019 року і за два місяці цього року. Це було б більш етично і справедливо щодо всіх громадян України».

Ніна Южаніна також зауважила, що нова влада всі дві передвиборні кампанії критикувала роботу попереднього уряду, тому мала б переглянути всі процеси і скоригувати їх.

При цьому вона зауважила, що виступ прем’єр-міністра Олексія Гончарука повністю відрізняється від інформації, яку роздали народним депутатам у матеріалах звіту уряду.

«Ви сказали, що ви зробили аудит усіх кадастрів. Але ви його доробили. Вам залишалося тільки закінчити ту велику роботу, яку робила попередня влада», – зазначила депутатка.

«Щодо аудиту чисельності населення - ви знову сказали неправду, тому що ці дані, які ви оприлюднили, це був не аудит, не перепис. Це все є статистичні дані, якими ми і так володіли», – також сказала депутатка.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com