Статки Ахметова за рік зросли на 268 млн доларів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент футбольного клубу "Шахтар", так званий український бізнесмен, якого ЗМІ підозрюють в роботі на бізнес, пов’язаний з ФСБ, Рінат Ахметов, залишився єдиним українцем у рейтингу мільярдерів ТОП-500 Bloomberg, збільшивши за рік свої статки на 268 млн доларів.

Про це свідчать дані рейтингу станом на 10 січня 2018 року. Згідно з ними, Ахметов поліпшив свою позицію, піднявшись з 439 до 393 місця в рейтингу. Агентство оцінило розмір статків Ахметова в 4,98 млрд доларів, що на 268 млн доларів більше, ніж на початок року і на 600 млн доларів більше, ніж на початку вересня.

Найбагатшим у світі, за версією Bloomberg, в 2017 році став Джефф Безос зі статками 106 млрд доларів. У п'ятірку лідерів увійшли Біл Гейтс (93,3 млрд доларів), Уорен Баффет (87,3 млрд доларів), засновник соціальної мережі Facebook Марк Цкерберг (77,3 млрд доларів) і іспанський текстильний магнат Амансіо Ортега (76,6 млрд доларів).

Замикають список найбагатших людей світу сестри Майя і Віра Хоффман з капіталом 4,19 млрд доларів, зароблених на виробництві фармацевтичної продукції (сестрам належить швейцарський фармацевтичний концерн "Хоффман-Ля Рош"). Нагадаємо, у вересні минулого року агентство Bloomberg оцінювало статок Ріната Ахметова в 4,38 млрд доларів. На той момент бізнесмен займав 439 місце в рейтингу.

Вчора в Нідерландах суд прийняв рішення заморозити активи на території Нідерландів СКМ, "Метінвест" і ДТЕК, що належать Рінату Ахметову. Раніше аналогічне рішення щодо активів бізнесмена на суму 820 млн доларів прийняв суд Нікосії (Кіпр), заборонивши Ахметову витрачати на свої потреби понад 20 тис. євро в місяць.
«Аргумент»


 В тему:

За матеріалами: РБК-Україна


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]