Студентів головного вузу Росії почали вчити основам ведення інфовійн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Студентам провідного російського вузу - Московського державного університету (МГУ) на прикладах справи отруєння Скрипалів показали, як російська сторона допустила ряд помилок в «кампанії британських спецслужб».

Про це повідомляє tjournal, з посиланням на RTVI. Студентам прочитали на цю тему лекцію в рамках міжфакультетського курсу «Інформаційні війни та операції по втручанню у внутрішні справи Росії».

Так студентам московського вузу пояснили, що «кампанія західних спецслужб складалася з двох етапів: «гра з покроковим підвищенням ставок» і «заміське полювання», мовляв, - це професійні прийоми інформаційного впливу.

Студентів вчили, що «Гра з покроковим підвищенням ставок» передбачає «покрокове вкидання інформації, коли на кожному новому етапі вихідні дані все більше спотворюються». Як пише видання, це потрібно, щоб «адресатам було легше сприймати значну брехню не разом, а дозовано». Так, начебто отруєння Скрипалів було перетворено в інформаційному полі в хімічну атаку бойовою отруйною речовиною з боку недружньої держави.

Автори курсу впевнені, що російська сторона допустила відразу кілька великих помилок:

публічно продемонструвала підозрюваних Петрова і Бошірова;
залучила до процесу президента, який доручив їм самим розповісти про себе;
в Росії «не розпізнали мети», з якою «британські спецслужби підробили пересування Пєтрова і Боширова»;
проміжний звіт про розслідування прийняли за остаточний.

В той же час опитані RTVi студенти після прослуханого курсу заявили, що «під час спецкурсу отримують нову інформацію, а не пропаганду». 

Нагадаємо, західні спецслужби аргументовано довели причетність спецслужб Росії до отруєння в британськом у Солсбері екс-розвідника ГРУ та його доньки. Після чого Великобританія та країни ЄС вислали російських дипломатів зі своїх країн.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com