Отруювачі Скрипалів «провалили» легенду: «повернулися в Солсбері, аби закінчити справу»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Підозрювані в отруєнні колишнього агента ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Солсбері росіяни Олександр Петров і Руслан Бошіров, з’явились на пропагандистському Russia Today (RT). Розповідаючи «легенду» щодо появи в британському місті, мовляв їздили до Великої Британії з туристичною метою, вони проговорились.

За легендою, Петров і Боширов - підприємці, але відмовилися деталізувати суть своєї діяльності, мовляв, більше інформації зашкодить їхньому фітнес-бізнесу. Саме необхідністю проводити підприємницьку діяльність вони пояснили свою велику кількість поїздок до Європи.

Боширов назвав Солсбері туристичним містом із відомим у всій Європі собором. Відвідати англійську глибинку їм, мовляв, порадили друзі. За їх словами, 3 березня у Солсбері була негода. Тому вони пробули в ньому тільки годину, адже не могли пересуватися мокрими тротуарами. Вони повернулися на вокзал і найближчою електричкою повернулися до Лондона. Але 4 березня повернулися у Солсбері, як сказали вони, аби «завершити цю справу».

«Туристи» стверджують, що подивилися знаменитий собор, але негода знову змусила їх швидко повернутися у Лондон.

Петров і Боширов заперечують, що знають місцезнаходження будинку Скрипалів, а також кажуть, що тепер бояться вийти на вулицю в Москві.

До ЗМІ, вони звернулися начебто за захистом після того, як почули заяву Путіна, про те, що російська влада знає громадян, на яких вказала влада Великої Британії.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com