Суд наплював на рішенням РНБО та повернув соратницю Януковича на держдачу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ексміністерка охорони здоров'я часів Януковича Раїса Богатирьова виграла судову суперечку у Державного управління справами та Будинку відпочинку "Конча-Заспа".

Богатирьова оскаржила рішення ДУС про розірвання договору оренди на державну дачу в “Конча-Заспі” після ухваленого рішення РНБО, повідомляє Главком.

Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення на користь Богатирьової та зобов'язав Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Держуправління справами забезпечити доступ їй та членам її родини до домоволодіння.

13 липня 2021 року ДУС повідомила Богатирьову про дострокове розірвання договору про користування будинком. Підставою для цього стали борги за електропостачання та те, що колишня міністерка самовільно встановила на орендованій території будинок для охорони.

Богатирьова швидко погасила заборгованість та подала до суду, щоб оскаржити розірвання договору.

У своїй позовній заяві Богатирьова вказала, що у 2008 році вона уклала договір на будівництво будинку на території Конча-Заспи. Сума витрат на будівництво особняку становила 18 млн.грн. і ці гроші, згідно з договором, мають бути враховані у рахунок майбутньої оренди.

Будинок Богатирьової має площу 641 кв. м. і відноситься до першого, найвищого, класу комфортності. Сума оренди на місяць — близько 200 тис.грн.

У 2014 р. ДУС прийняв в експлуатацію побудоване житло, зазначає ZN.ua.

Відповідно до договору, Богатирьова має право користуватися об'єктом протягом 25 років.

Рада нацбезпеки та оборони під час засідання 14 травня порушила питання заповідних територій, державних дач та резиденцій у Кончі-Заспі та Пуща-Водиці. За словами президента Володимира Зеленського, після приходу до влади Петра Порошенка ними "за дуже символічну плату почала користуватися низка незрозумілих осіб". Йдеться про 400 га заповідної землі та понад 100 державних будівель та дач.

У серпні 2019 року Печерський районний суд Києва відправив колишню голову Міністерства охорони здоров'я Раїсу Богатирьову під арешт на 60 діб з альтернативою застави у 6 мільйонів гривень.

СБУ та прокуратура вважали, що в рамках корупційної схеми закупівель ліків її учасники у Міністерстві охорони здоров'я у 2012-2014 роках, коли Богатирьова очолювала це відомство, збагатилися більш ніж на 1 мільярд 260 мільйонів гривень . Ліки за завищеними на 20-40% цінами закуповували у ПАТ "Фармстандарт-Біолік" серед акціонерів якої був і син Богатирьової Олександр.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]