Суд не відпустив з-під варти Антоненка, звинуваченого у вбивстві Шеремета

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суд відхилив апеляцію Андрія Антоненка, підозрюваного у причетності до вбивства Павла Шеремета, і не відпустив його з-під арешту.

Про це повідомляє Українська правда.

"Я, мабуть, тут головна особа, яка зацікавлена в тому, щоб цей ганебний злочин було розкрито, було затримано тих, хто справді винен... Більше за все я хочу повернутись до дітей і служби" - заявив Антоненко.

Апеляційний суд Києва вирішив залишити Антоненка у СІЗО, як раніше ухвалив Печерський райсуд.

Адвокати просили не застосовувати жоден запобіжний захід. Вони посилались, зокрема, на те, що у чоловіка є двоє неповнолітніх дітей, а його син має хворобу. Захист музиканта наполягав на тому, що і підозра, і арешт необгрунтовані.

Водночас, прокуратура стверджувала, що підозрюваний нібито може переховуватись від слідства. Прокурор аргументував це тим, що у чоловіка є закордонний паспорт.

Однак за словами захисту, Антоненко має закордонний паспорт ще з 2017 році, і це не свідчить про його бажання сховатись.

Адвокати підозрюваного звернули увагу, що в матеріалах справи лише 4 рази згадується ім'я Антоненка, і то не в експертизах. Також адвокати зазначали, що попередній суд не допитав свідків зі сторони захисту, а опис вбивці Шеремета, яким, за даними слідства є Антоненко, у матеріалах зроблений неточно: борода, овальне обличчя, середній зріст.

Крім того, адвокати стверджують, що їм не дають ознайомитись з матеріалами справами.

Підтримати Антоненка прийшли близько сотні його соратників, однак до зали суду пустили не всіх. На прохання слідчого Василя Бирко перед початком засідання суд вирішив обмежети кількість слухачів до 35 осіб. Через це співробітники суду, Нацгвардії та поліції не допускали у залу друзів підозрюваного. Спершу зайти не дозволили навіть більшості журналістів.

Рішення суду, який не відпустив музиканта з-під варти, його соратники зустріли вигуками "ганьба".

Після завершення засідання прокурори відмовились надавати коментарі журналістам.

Нагадаємо, що 20 грудня прокурори у справі Шеремета не прийшли на розгляд апеляції на арешт підозрюваних Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко. Зокрема через це суди перенесли. Пізніше силовики штурмували залу суду, щоб вивести Кузьменко і відвезти її в СІЗО.

У свою чергу захист привів у суд двох чоловіків, які фігурували на записах розмов, оприлюднених слідством. Вони заявили, що записи змонтовані, а розмови не стосувались Шеремета.

Пізніше стало відомо, що 20 грудня Генпрокуратура оновила групу прокурорів у справі. Однин із них не пройшов атестацію.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:06
Микола Арсенич таких би стратив: мати топ-посадовця СБУ раптом "заробила" понад мільйон. Його тато - закарпатський митник (Слідство.Інфо)
16:12
Трансляції великодніх богослужінь ПЦУ та УГКЦ: коли та де дивитися (РОЗКЛАД)
15:14
Після оновлення даних у ТЦК через е-кабінет чоловіків на ВЛК викликатимуть окремою повісткою - Генштаб
15:07
Абсолютно всі чоловіки від 18 до 60 років мають з 18 травня оновити дані в ТЦК - Генштаб ЗСУ
14:07
В Україні поки що продовжують діяти 8097 церков московського патріархату - Опендатабот
13:55
Президент призначив нового голову Хмельницької ОДА
12:11
Америка тут ні до чого: Княжицький розповів, хто гальмує прийняття закону про "заборону" упц (мп)
11:06
У росіян дійсно є план окупації Харкова та Сум - Павлюк
10:01
Сьогодні Велика п’ятниця, найскорботніший день для християн
09:02
У ГУР вважають, що втрата Часового Яру – це лише питання часу, а рф готує наступ на Харківщину та Сумщину

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]