Суд поновив на посаді прокурора, підозрюваного детективами НАБУ в хабарництві

|
Версия для печатиВерсия для печати

Апеляційний суд міста Києва поновив на посаді начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Донецької області Максима Кального, якого детективи НАБУ (Національного антикорупційного бюро) затримали за підозрою в пособництві в одержанні неправомірної вигоди начальником іншого відділу цієї прокуратури.

Таке рішення ухвалила колегія суддів 20 вересня, повідомляє «Слово і Діло».

«Ухвалу слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 9 серпня 2017 року, якою задоволено клопотання детектива НАБУ, узгоджене прокурором САП, відсторонено від посади начальника відділу організації діяльності в сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Донецької області до 23 вересня 2017 року включно в межах терміну досудового розслідування – скасувати. Ухвалити нове рішення, яким у задоволенні клопотання детектива, узгодженого прокурором, про відсторонення від посади цієї особи до 23 вересня 2017 року включно в межах терміну досудового розслідування – відмовити», – йдеться в рішенні.

На думку колегії суддів, прокурор і детектив не підтвердили наявність достатніх підстав, щоб вважати, що підозрюваний на своїй посаді може негативно впливати на перебіг досудового розслідування. Суд додав, що, до того ж, досудове розслідування було завершене. Постанова апеляційного суду є остаточною й оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Нагадаємо, НАБУ повідомило про підозру начальнику антикорупційного відділу прокуратури Донецької області в пособництві в отриманні хабара начальником відділу нагляду за дотриманням законів органами фіскальної служби цієї ж прокуратури в розмірі 10 тисяч доларів.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]