Супутник знайшов збудовані Китаєм макети військових кораблів США у пустелі (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Супутникові знімки, зроблені компанією Maxar Technologies, показують, що Китай збудував макети авіаносця та есмінця ВМС США у північно-західній пустелі країни.

Про це повідомляє АР.

На зображеннях, зроблених у неділю, видно обриси американського авіаносця і принаймні одного есмінця, що стоїть на залізничній колії.

Макети кораблів окреслюють повномасштабні контури авіаносця та двох есмінців типу "Арлі Бьорк", пише Reuters.

Як зазначається, макети можуть імітувати цілі, пов'язані з випробуваннями їх захоплення у морі.

В Maxar Technologies визначили місце розташування об’єктів як Руокіанг, округ пустелі Такла-Vакан у північно-західному регіоні Сіньцзян.

Комплекс використовувався для випробувань балістичних ракет, повідомляє Військово-морський інститут США з посиланням на компанію геопросторової розвідки All Source Analysis.

Зображення, опубліковані Maxar, з’явилися на тлі зростаючого занепокоєння щодо можливості військового конфлікту між двома найбільшими економіками світу, які сперечаються через низку політичних та економічних проблем, а також через посягання Пекіна на територію Тайваню та акваторію Південнокитайського моря.

США влітку попередили Китай, що захищатимуть союзника – Філіппіни, якщо сили цієї острівної держави будуть атаковані у Південнокитайському морі.

Фото: Maxar Technologies

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]