Астрономы сфотографировали галактики на краю Большого Взрыва. Фото

|
Версия для печатиВерсия для печати

Астрономы из Федеральной высшей политехнической школы Лозанны с помощью телескопа Хаббл выявили галактики, некоторые из которых существовали примерно 600 млн лет после Большого Взрыва.

Всего международная группа астрономов под руководством Хакима Атека обнаружила более 250 небольших галактик, которые существовали в промежуток от 600 до 900 млн лет после Большого Взрыва, сообщает N+1.

Свет от этих галактик прошел путь длиной в 12 млрд световых лет. Новая информация помогла исследователям лучше изучить эпоху реионизации, в ходе которой начали образовываться первые звезды.

Изучив ультрафиолетовое излучение самых маленьких и многочисленных галактик среди найденных, астрофизики пришли к выводу, что эпоха реионизации подошла к концу примерно через 700 млн лет после Большого Взрыва.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]