Тема втручання РФ у вибори в США знову набирає нових обертів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Тема «російської справи» знову домінує в американській політичній повістці після нетривалого затишшя, викликаного публікацією генерального прокурора США Вільяма Барра підсумків дворічного розслідування.

Про це передає телеканал CNN, пишуть російські ЗМІ.

Як зазначає телеканал, розслідуванню спеціального прокурора США Роберта Мюллера протягом двох років у Вашингтоні відводилася особлива увага.

Нова інтрига пов'язана з виступом Барра, який відмовився говорити, чи знайомий Білий дім з повною версією доповіді у «російській справі», обсяг якого ЗМІ оцінювали в 400 сторінок. Найближчим часом генпрокурор США повинен опублікувати його відредаговану версію.

Скритність Барра розпалює підозри серед демократів, відзначає CNN, які підозрюють його у втручанні в справу Мюллера з метою прикрити президента США Дональда Трампа. Тепер у Вашингтоні розгортається справжній хаос, в якому «американці проти американців», додає телеканал.

У березні Мюллер завершив розслідування про втручання в президентські вибори США в 2016 році. Після прочитання доповіді Барр заявив про відсутність змови Трампа з Росією, а глава американської держави відразу розцінив це як спробу «повного виправдання». Крім того, генпрокурор підтвердив, що Росія намагалася втрутитися у вибори 2016 року і визнав недоведеним перешкоджання правосуддю з боку Трампа.

Росія заперечує втручання в американські вибори 2016 року.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com