Ціна на нафту втратила 30%

|
Версия для печатиВерсия для печати

Після фактичного оголошення Саудовською Аравією нафтової цінової війни Росії, ціни на нафту в понеділок впали на 30%.

Це сталося внаслідок заяв Саудівської Аравії про зниження ціни і планів різкого збільшення видобутку в квітні. А також співпало в часі зі скороченням попиту на нафту, обумовленого поширенням коронавірусу, пише Reuters.

Ф`ючерси на нафту Brent знизилися на 13,29 дол, або на 29%, до 31,98 дол за барель, торкнувшись у ході торгів позначки 31,02 дол (найнижчий рівень з 12 лютого 2016 року) та рухаючись в напрямку найбільшого денного падіння з 17 січня 1991 року, коли почалася війна в Перській затоці. Нафта марки WTI впала на 13,29 дол, або на 32%, до 27,99 дол за барель.

Саудівська Аравія розпочала цінову війну після того, як Росія завадила подальшому різкому скороченню виробництва, яке запропонувала ОПЕК для стабілізації ринків, що страждають від занепокоєння через глобальне поширення коронавірусу.

Саудівська Аравія планує збільшити обсяг видобутку нафти на понад 10 млн барелів на день після того, як в кінці березня закінчиться поточна угода про обмеження виробництва, повідомили два джерела Reuters в неділю.

Найбільший у світі експортер нафти намагається покарати Росію, другого за величиною світового виробника, за те, що Москва не підтримує скорочення видобутку, запропонованого на минулому тижні Організацією країн-експортерів нафти (ОПЕК).

Саудівська Аравія, Росія та інші великі виробники востаннє боролися за частку ринку на зразок цього між 2014 та 2016 роками, щоб спробувати витіснити США, які зросли до найбільшого світового виробника нафти, оскільки потоки зі сланцевих родовищ удвічі збільшили її виробництво за останнє десятиліття.

Тим часом, зусилля Китаю щодо стримування спалаху коронавірусу порушили другу світову економіку та зменшили поставки для КНР як найбільшого імпортера нафти. А розповсюдження вірусу в інших великих економіках, таких як Італія та Південна Корея, і зростання кількості випадків у Сполучених Штатах посилили занепокоєння, що попит на нафту в цьому році знизиться.

Goldman Sachs знизив прогноз на Brent до 30 дол на другий та третій квартали 2020 року.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]