Цивільну аеромедичну евакуацію цього року запровадять в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в лютому цього року в Україні буде запущено проєкт єдиного аеромедичного простору.

Про це він повідомив на брифінгу.

"Ми запускаємо такий проєкт як створення єдиного аеромедичної простору України. Це дуже важливий елемент, зокрема з точки зору розвитку системи трансплантації", - зазначив Степанов

За його словами, в лютому і квітні МОЗ ініціює запуск двох пілотних проєктів - у Львові та Києві - після ухвалення відповідної постанови Кабміном.

Проєкт передбачатиме залучення суден авіаційної системи МВС, зокрема літаків і вертольотів Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції, які цілодобово чергуватимуть разом з бригадами служби екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, в Україні вперше провели аеромедичну евакуацію в лютому 2019 року - на спеціальному літаку дівчинку 2006 року народження у тяжкому стані транспортували з Краматорська до Києва.

У липні 2018 року МВС України підписало контракт з Airbus Helicopters на закупівлю 55 вертольотів моделей H225, H145, Н125. Крім вертольотів, на базі створеного державного сервісного центру Україна отримає технічний супровід - сервісне обслуговування, інструкторів і техніків, а також навчання: підготовку екіпажів та інструкторів, які надалі будуть самі навчати персонал.

На жаль, подальша доля контракта, як і його економічна доцільність, досі невідома.


На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]