У Раді Європи занепокоєні умовами в українських в’язницях на четвертому році після Майдану

|
Версия для печатиВерсия для печати

Комітет проти тортур Ради Європи занепокоєний поганими умовами утримання в\’язнів в українських тюрмах, зокрема через силове «вибивання» зізнань та ситуацією з довічно ув’язненими.

Про це йдеться у доповіді комітету, представленій у понеділок, повідомляє ВВС.

У звіті спостерігачі, які відвідали кілька українських тюрем у листопаді минулого року, відзначають певні покращення з 2013 р., наприклад, створення єдиної Національної поліції, однак звертають увагу на численні проблеми пенетенціарної системи.

Серед проблемних моментів: жорстокість зі сторони поліцейських, які, за даними комітету, продовжують силою «вибивати» зізнання (з використанням кийків чи пластикових пляшок з водою), погане медичне забезпечення в\’язниць, ускладення доступу затриманих до адвокатів, а також перевищення 72-годинних строків затримання без рішення суду.

Особливу увагу спостерігачі звернули на «нелюдські» умови утримання у СІЗО в Одесі та Києві.

Іншою «давньою проблемою» у звіті назвали «проблематичну ситуацію» з тюремним персоналом, який йде зі служби через низькі зарплати і стрес, що створює кадрові проблеми для пенітенціарної системи.

У комітеті додають, що отримали свідчення про жорстоке поводження з довічно ув\’язненими.

Автори звіту очікують на офіційну реакцію української влади на звіт, яку комітет обіцяє опублікувати.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]