Ученые заявляют о начале массового вымирания насекомых

|
Версия для печатиВерсия для печати

Исследователи Ученые Сиднейского университета предупредили о начале нового массового вымирания фауны. Первыми его жертвами станут насекомые, которые могут исчезнуть уже в течение ближайших 100 лет.

Об этом сообщает Biological Conservation со ссылкой на исследование.

В настоящий момент в состоянии упадка находится 41% видов, а общее количество насекомых сокращается на 2,5% в год. Скорость их вымирания в восемь раз выше, чем у птиц, млекопитающих и рептилий.

Ручейники — отряд насекомых, личинки которых выводятся только в воде — признаны самым пострадавшим видом. В численности сокращаются 68% их видов.

За последние десятилетия начали вымирать 53% видов бабочек, 49% видов жуков, 46% видов пчел и 37% видов стрекоз.

Если такая тенденция сохранится, то через 10 лет количество насекомых может снизиться на 25%, через 50 лет — наполовину, а через 100 лет на планете останутся только единичные особи.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]