Україна до кінця вересня закриває свої кордони

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україна закриває до кінця вересня кордони для іноземців, але для деяких категорій іноземних громадян в’їзд буде можливим.

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу, 26 серпня.

“Уряд сьогодні розгляне питання про те, щоб до кінця вересня, майже до кінця вересня, закрити кордони для в’їзду іноземних громадян. Звичайно, окрім тих іноземців, які мають дозволи на проживання в Україні”, – зазначив Шмигаль.

Зазначається, що рішення почне діяти з 00:00 29 серпня до 28 вересня.

Обмеження на в’їзд, зокрема, не стосується іноземців, які мають дозвіл на проживання в Україні, є членами міжнародних і гуманітарних місій, членами екіпажів та інше.

Прем’єр окремо наголосив на тому, що уряд неодноразово закликав усіх прочан, які планують взяти участь у цьогорічних святкових заходах з нагоди Рош га-Шана в Україні, утриматися від відвідання міста Умань через загрозливу епідемічну ситуацію.

“Ми, на жаль, змушені будемо прийняти рішення про заборону таких масових заходів у місті Умань. Це наша відповідальність, і ми не повинні створювати додаткові величезні ризики для українців, і не лише для них, а й для громадян інших держав”, – сказав Шмигаль.

Міністерство закордонних справ проінформує міжнародних партнерів України про відповідне обмеження на в’їзд.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com