Україна посіла друге місце серед країн із найвищим ризиком посухи

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Рейтинг складали з урахуванням трьох показників – сільськогосподарського, промислового і регіонального.

Інститут світових ресурсів опублікував перелік країн, яким загрожує посуха. Очолили його аж ніяк не африканські країни, що межують з Сахарою, зазначає Главком. На першому місці за кількістю ризиків опинилася Молдова, а от на друге місце потрапила Україна, повідомляє World Resources Institute.

Загалом у списку WRI (World Resources Institute) – 138 держав. Їх розташували, проаналізувавши сільськогосподарські, промислові та регіональні показники.

Україна і Молдова мають найвищий ризик посухи у світі серед 138 країн. Про це свідчать дані дослідження Інституту світових ресурсів.

Перша п'ятірка країн із відчутним рівнем загрози (з коефіцієнтом у 0,75 і вище) – це Молдова, Україна, Бангладеш, Індія й Сербія.199016160_5993924657291956_1182987331832793557

Рейтинг складали з урахуванням трьох показників – сільськогосподарського, промислового і регіонального.

Зокрема, фахівці аналізували інтенсивність минулої посухи, наявність дефіциту води, ураження від посухи, чисельність населення, обсяг посівів і поголів'я худоби.

Утім, варто зауважити, що багато країн Африки до рейтингу не потрапили через відсутність доступу до даних для аналізу.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]