Уряд виділив іще півмільярда на українське кіно

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет Міністрів виділив додатково 500 мільйонів гривень на виробництво української кінопродукції.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми ухвалюємо рішення про підтримку кіно, ще додатково (виділяємо — ред.) 500 млн грн на виробництво кінопродукції в Україні» — зазначив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Він висловив задоволення тим, що в Україні вже створено десятки якісних фільмів і мультфільмів, на стадії виробництва багато нових робіт, над якими працюють наші митці.

«Українське кіно стає світовим трендом. Я думаю, що нам треба тільки підсилювати ці можливості», — додав глава уряду.

Гройсман також наголосив, що це один із факторів, який впливає на розвиток людини. «Я думаю, що ті славетні актори та митці, які мріяли десятиріччями про свободу, але які, на жаль, пішли з цього життя, також були горді за Україну та за тих, хто прийшов їм на зміну», — сказав він.

Прем\’єр-міністр висловив переконання, що це також дасть змогу відкривати нові українські таланти.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com