Уряд затвердив перелік сільгосптехніки, 25% вартості якої компенсує держава
Міністерство економіки затвердило перелік української сільгосптехніки, 25% вартості якої відшкодовується державою в межах бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».
Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
Мінекономіки затвердило перелік української сільгосптехніки, вартість якої відшкодовується державою в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». До оновленого переліку включено 203 підприємства, номенклатура їх продукції збільшилася на понад 2 000 одиниць сільгосптехніки, до 16 802 найменувань.
«Ми продовжуємо розширювати інструменти підтримки національного виробника, доповнивши перелік сільгосптехніки, яка підлягає компенсації, новими заводами-виробниками. Це – гарний стимул для виробників реалізувати свою продукцію та збільшити доходи, а фермерам – оновити свій парк сільгосптехніки, адже держава відшкодовує 25% її вартості», - прокоментував розширення переліку Перший віцепрем’єр-міністр– міністр економіки Олексій Любченко.
Зокрема, оновлений перелік включає трактори, самохідні та причіпні обприскувачі, комбайн зернозбиральний самохідний, спеціальні автомобілі сільськогосподарського призначення (зерновози), посівні комплекси, агрегати та аплікатори для внесення рідких мінеральних добрив, жниварки для збирання соняшнику, кукурудзи та інших зернових культур, ріпакові столи, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнання для систем крапельного зрошення, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання ВРХ та свиней тощо.
Як повідомлялося, на 2021 рік за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» планується спрямувати 1 млрд грн. За результатами проведеної роботи 1 833 сільгоспвиробники придбали у грудні 2020 року та у період з січня по березень 2021 року придбали 2 846 одиниць сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва на загальну суму 909,2 млн грн та отримали часткову компенсацію на суму 189,4 млн грн.
Крім того, за оперативною інформацією Мінагрополітики, відповідно до поданих уповноваженими банками реєстрів за період з квітня по липень 2021 року планується здійснити компенсаційні виплати аграріям ще майже на 358 млн грн.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 16:08
- На Рівненщині та Одещині три громади перейшли до ПЦУ
- 14:05
- Браковані міни: Міноборони проігнорувало проблеми та відправило боєприпаси на фронт, - ЗМІ
- 12:08
- Верховний Суд поставив крапку в оскарженні націоналізації ПриватБанку: банк не повернуть Ігорю Коломойському
- 10:01
- The Times: Енергетична "корупція" ставить українців перед смертельним холодом взимку. Дякуємо, Зеленський!
- 08:00
- Ворог просунувся біля 6 населених пунктів - DeepState
- 20:00
- У вівторок в Україні трохи сніжитиме на сході, вдень близько 0°
- 19:02
- НАБУ розслідує справу кума Єрмака про незаконне збагачення на 30 мільйонів
- 19:02
- Постпред президента у Криму Таміла Ташева стала народною депутаткою
- 18:04
- Україна 2025: на межі
- 17:04
- The Times звинуватила українську владу у корупції, через яку провалили реалізацію програми захисту енергооб’єктів
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.