Уряд затвердив стратегічні підприємства, які не можна приватизувати (ПЕРЕЛІК)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів затвердив перелік стратегічних підприємств, які не можна приватизувати.

Про це Прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав у Тelegram.

"Уряд затвердив перелік стратегічних підприємств, які не можна приватизувати. Ми погодили відповідний проєкт закону, тепер його має розглянути і схвалити Верховна Рада", - зазначив Гончарук.

За його словами, не підлягають приватизації підприємства, які забезпечують енергетичну незалежність та обороноздатність держави, є природними монополіями, мають критично важливе значення для суспільства.

Прем’єр-міністр також зазначив, що влада має намір посилити контроль за належним користуванням майном та ефективним управлінням стратегічних державних підприємств, які не підлягають приватизації.

До переліку акціонерних товариств, у статутних капіталах яких частка корпоративних прав, що належать державі, не може бути меншою за 50 відсотків +1 акція та не підлягає приватизації, увійшли, зокрема, публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", акціонерне товариство "Магістральні газопроводи України", "Укртрансгаз", Публічне акціонерне товариство "Укрнафта", Акціонерне товариство "Укргазвидобування", акціонерне товариство "Укртранснафта".

У списку також є ПАТ "Київський завод "Радар", Науково-виробниче об’єднання "Київський завод автоматики", Завод "Маяк", Український науково-дослідний інститут авіаційної технології, Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів.

Окрім того, не можна приватизувати Укрзалізницю, Укрпошту, АТ "Хартрон".

До переліку акціонерних товариств, у статутних капіталах яких частка корпоративних прав, що належать державі, становить 100 відсотків, державних унітарних та казенних підприємств, що не підлягають приватизації, увійшли Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", "Укргідроенерго", Національна енергетична компанія "Укренерго", "Спецоборонмаш", Харківський механічний завод, Центральне конструкторське бюро "Протон".

У списку - Державне підприємство "Антонов", Житомирський бронетанковий завод, Державне підприємство "Завод імені В. О. Малишева", Харківський бронетанковий завод та низка інших.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]