Військові США шукають підрядника на гвинтівки, які можна буде оновлювати як iPhone

|
Версия для печатиВерсия для печати

Американські військові шукають підрядника для розробки гвинтівок нового покоління. Зброя, яка замінить нинішні гвинтівки, буде відрізнятися від них використанням програмної платформи, яку можна буде оновлювати так само, як операційну систему смартфона.

За словами полковника Елліотта Кеггінса, ідея полягає в тому, щоб в основі нової розробки лежали ті ж принципи, які використовує компанія Apple, поступово покращуючи функціонал пристроїв за допомогою поновлення iOS, пише tj.

У документах оголошеного військовими тендера йдеться, що в основі майбутньої гвинтівки повинна лежати високотехнологічна платформа, яку можна буде вдосконалити за допомогою доповнень і оновлень. Крім того, у вимогах зазначено, що розробник повинен оснастити гвинтівку системою контролю вогню для поліпшення точності стрільби на великій відстані, захищеним від кібератак процесором і системою для визначення дальності цілі і швидкості вітру.

У перспективі поновлення повинні розширити можливості зброї. Випробування перших прототипів гвинтівки можуть пройти вже влітку, а масове виробництво "стріляючого iPhone" має розпочатися до кінця 2022 року.

Відзначимо, що принцип поліпшення продуктів за допомогою оновлень вже використовують не тільки виробники гаджетів і побутової техніки. Так, його почали впроваджувати автовиробники. Найбільш яскравим прикладом у цьому плані є компанія Tesla Ілона Маска, яка регулярно випускає оновлення вбудованого ПЗ своїх електрокарів.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com