В Мін’юсті знайшли ящики з прихованими листами - у міністра Петренка так покривали "схематозників"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що у міністерстві знайшли ящики із прихованою вхідною документаціє.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Знайшли кілька ящиків прихованої вхідної кореспонденції, яка несла ризики для схематозників, та яку співробітники Мін’юсту, відповідальні за діловодство міністерства, сховали імовірно на замовлення третіх осіб", - написав він.

"Судячи з усього, на вхідній кореспонденції був встановлений корупційний фільтр: на якихось документах проставляли "мінус" і він ховався, а потім і знищувався. Про якісь інші важливі документи повідомляли сторонніх зацікавлених осіб. А зовсім нікому не потрібний хлам одразу брався у офіційну роботу", - додав міністр.

Він розповів, що до його приходу в міністерство майже всі документи були "відфільтровані".

"Очищення влади триває. Правоохоронні органи повідомлені", - написав Малюська.

На фото: міністр юстиції Павло Петренко особисто винен у тому, що реєстри Мінюсту підконтрольні криміналітету. Більш того: без сприяння цього представника Народного фронту криміналітету не обійшлося. Про це ви можете дізнатися з публікацій, наведених нижче.

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com